Szycie Parzynicka

Szycie na miarę w Nowym Targu

Odzież dopasowana pod osobę

Usługa szycia na miarę

Jako pracownia krawiecka Parzynicka szyjemy odzież góralską oraz inspirowaną folklorem Podhala. Szczególnie dlatego zależy nam na tym, aby nasi klienci otrzymali produkty najwyższej jakości, idealnie dopasowane do ich sylwetki oraz preferencji. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oferujemy usługę szycia odzieży regionalnej na miarę.

Dzięki szyciu na miarę nasi klienci mogą stworzyć indywidualne projekty, które będą idealnie pasować do ich ciała i stylu. Przyjazna i profesjonalna obsługa oraz szeroki wybór gotowych strojów w różnych rozmiarach sprawiają, że nasza pracownia to idealne miejsce dla każdego, kto szuka nie tylko tradycyjnych wzorów, ale również wysokiej jakości wykonania i unikalnych rozwiązań.

W przypadku osób niemogących osobiście pojawić się w naszej pracowni Parzynicka, a chcieliby uszyć coś dla siebie prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Pracownia krawiecka Nowy Targ

Zalety szycia odzieży na miarę

Indywidualne podejście do klienta

Dzięki szyciu na miarę mają Państwo możliwość stworzenia odzieży, która idealnie będzie pasować do sylwetki, preferencji oraz stylu życia.

Najlepsze materiały

W pracowni Parzynicka zawsze stawiamy na jakość oraz trwałość wykorzystywanych materiałów, dzięki czemu odzież może być użytkowana przez bardzo wiele lat.

Możliwość przymiarki

Przymiarki szytej odzieży regionalnej pozwala na dokładne dopasowanie odzieży do sylwetki klienta, co gwarantuje najlepsze dopasowanie oraz wysoki komfort użytkowania.

Kolekcja strojów regionalnych dla kobiet

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych produktów dla pań od Parzynicka.